Що сталося
Депутат від Консервативної партії Алісія Кернс, яка є головою спеціального комітету із закордонних справ Палати громад у Лондоні, закликала у Twitter створити так званий економічний "Рамштайн" для тих, хто бореться за свободу України.
Цікаво Путіна попросили не приїжджати до ПАР, бо змушені будуть заарештувати, – ЗМІ
Вона активно зреагувала на низку цифр, які показали, що запроваджені санкції проти Росії подіяли гірше, ніж очікувалося.
This highly detailed thread gives even more credence to the need for an 'Economic "Ramstein"' of those fighting for Ukraine's freedom.
— Alicia Kearns MP (@aliciakearns) May 1, 2023
It's clear we have failed to adequately financially suffocate Putin's war machine, and we must prevent him being able to fund his attacks on… https://t.co/APYdvdNTCl
Ця надзвичайно деталізована тема ще більше підтверджує потребу в економічному "Рамштайні" для тих, хто бореться за свободу України. Зрозуміло, що нам не вдалося належним чином фінансово задушити військову машину Путіна, і ми повинні завадити йому фінансувати свої атаки на мирних жителів. Ми можемо зробити це, лише якщо мобілізуємося як уряди, для координації економічної та військової діяльності,
– переклад її допису.
Кернс вставила у свій твіт посилання на тему головного економіста Інституту міжнародних фінансів Робіна Брукса.
Оцінка нашої політики санкцій. Тільки 2 питання мають значення. По-перше, чи наші санкції істотно обмежили здатність Росії вести війну? По-друге, чи є наші санкції стримуючим фактором для країн, які можуть почати війну в майбутньому? На жаль, відповідь на обидва запитання: "Ні!",
– написав він у своєму дописі.
Чи витримає російська економіка ще рік війни
- Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман. За його словами, суттєвий вплив на російську економіку можуть мати санкції Заходу. Але лише якщо вони будуть систематичними та довгостроковими.
- У виданні The Washington Post з посиланням на "злиті" документи Пентагону повідомили, що Росії вистачить грошей ще на рік війни.
- Якщо вірити документам, то російський бізнес уже начебто адаптувався і сплачуватиме Владіміру Путіну корпоративний податок. Крім того, і Фонд національного добробуту Росії, буцім-то, теж добре себе почуває.