Так, банк має отримати від Коломойського 4 мільйони фунтів стерлінгів, про це повідомляє пресслужба банку.

Знайте більше: Суд Лондона назвав Коломойського фактично злочинцем, – Фурса

Ще 2 мільйони фунтів стерлінгів від Боголюбова та 1,5 мільйона фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів.

Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році,
– пояснили в банку.

Окрім цього, олігархи та пов'язані з ними компанії повинні виплатити "Приватбанку" витрати за слухання справи у попередній інстанції. Тоді вона стала на бік Коломойського. У банку вважають, що мова йде про близько 3,4 мільйона фунтів стерлінгів.

15 жовтня Апеляційний суд Лондона і Уельсу задовольнив скаргу "Приватбанку" на рішення суду першої інстанції – Високого суду Лондона, який відмовився розглядати позов держбанку до колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Детальніше про рішення суду:

  • Всесвітній арешт активів Коломойського продовжиться.
  • Розгляд цієї справи підпадає під юрисдикцію Високого суду Лондона, адже йдеться про шахрайство у великих розмірах.
  • Тепер суд Лондона почне розгляд за позовом "Приватбанку" по суті.
  • Банк може і надалі вимагати від колишніх власників відшкодування повної суми збитків – 1,9 мільярда доларів (разом з відсотками – 3 мільярди доларів).

Що відомо про справу "Приватбанку"?У грудні 2017 року націоналізований "Приватбанк" подав позов до Високого суду Лондона проти своїх колишніх власників і шести компаній: Teamtrend, Trade Point Agro Collyer, Rossyan Investing Corp, Milbert Ventures Inc. і Ukrtransitservice.

Цим позовом банк домагається відшкодування 1,9 мільярда доларів + відсотки, які колишні власники найімовірніше вивели з нього напередодні націоналізації.

Згодом суд заарештував активи ексвласників банку і зазначених компаній по всьому світу на суму більше 2,5 мільярда доларів. Після цього Коломойський і Боголюбов подали апеляцію на це рішення суду. У ній йшлося, що справа "Приватбанку" не є у юрисдикції цього суду, а відтак, він не може накладати арешт на активи олігархів. Банк це рішення оскаржив і подав зустрічну апеляцію.