Курс валют у банках

  • Станом на ранок 21 березня, за даними "Мінфіну", купівля банками готівкового долара становить у середньому 38,85 гривні (+5 копійок проти 20 березня), а продаж – 39,40 гривні (+10 копійок).

Читайте також Чи реальний долар по 40: експерт пояснив чому курс злетів

  • Купівля готівкового євро в середньому здійснюється за 42,30 гривні (без змін), а продаж – у середньому за 42,97 гривні (+2 копійки).

Курс на чорному ринку

  • На чорному ринку купівля долара в середньому на рівні 39,02 гривні (-18 копійок), а продаж – 39,20 гривні (-15 копійок).
  • Євро купують за 42,63 гривні (-12 копійок), а продають за 42,90 гривні (-2 копійки).

Курс в обмінниках

  • Купівля обмінниками долара в середньому на рівні 38,40 гривні (-29 копійок), а продаж – 39,30 гривні (+4 копійки), за даними finance.ua.
  • Євро коливалося на рівні: купівля – 42 гривні (-44 копійки), а продаж – 43 гривні (+8 копійок).

Прогноз курсу на кінець березня

Як розповідає банкір Тарас Лєсовий 24 Каналу, в останній тиждень березня на валютному ринку актуальною залишиться тенденція "стабільної мінливості". Крім того, можна очікувати, що добрі новини про отримання макрофінансової допомоги трохи зіб’ють градус напруги й на готівковому ринку.

Тарас Лєсовий

Начальник департаменту казначейства Глобус Банку

На ринку створена певна “система” валютних змін, яка не є загрозливою і більш-менш відповідає ринку. На мій погляд, тижнева допустима максимальна корекція-відхилення курсів від початкового становить близько 5%.

Водночас як додає Лєсовий, наразі ринок валют перебуває в стані прогнозованості, розв’язання нагального питання обсягів та системності отримання макрофінансової допомоги нівелюють фактори невизначеності, а відтак прокладають шлях у квітень з достатнім рівнем оптимізму.