Наразі у школі все спокійно, там вже у звичному режимі проводять уроки. У навчальному закладі працюють правоохоронці, тривають слідчі дії.

Читайте також В мережі показали фото 19-річної дівчини, яка стріляла з арбалету у школі Полтави

Нові подробиці про напад та потерпілих

За словами директорки школи Валентини Олійниченко, 19-річна нападниця не заходила до навчальних класів, вона стріляла з порога. Завучку та вчительку української мови та літератури вона поранила у руку та спину. Із нападницею вони не знайомі.

У школі також розповіли, що потерпілим учителькам – 50 та 66 років. На щастя, травми виявилися не тяжкими, обмдві освітянки перебувають в лікарні у задовільному стані.

Як стороння дівчина потрапила у школу

За даними ЗМІ, нападниця зайшла у школу через бічний вхід – один із чотирьох, які діють під час карантину. Як їй вдалося пройти з арбалетом непоміченою – невідомо. Як пояснили спортсмени, у складеному вигляді він цілком може поміститися у рюкзак. Раніше у школі охоронцем був чоловік, тепер ці обов'язки виконує літня жінка. Директорка школи №11 авчальних закладах повинна бути професійна охорона.

Стрілянина у школі Полтави: що ще відомо

  • Місцеві ЗМІ пишуть, що стрілянину влаштувала студентка Національного університету цивільного захисту України. Мовляв, там вона здобуває освіту психолога.
  • З посиланням на власні джерела, журналісти розповіли, що підозрюваній у ніч проти 5 вересня наснилось, що вона мусить когось вбити.
  • Дівчині вже повідомили про підозру за статтею про замах на умисне вбивство. За попередньою інформацією, запобіжний захід їй обиратимуть 8 вересня.