Адвокатка дівчини Тамара Бугаєць розповіла виданню, що сприймає факт закриття справи як "небажання слідчого розслідувати справу сексуального насильства щодо дитини".

Читайте також Вдарив та заклеїв рот скотчем: під Дніпром вчителя звинувачують у зґвалтуванні учениці 7 класу

Слідчі втретє закрили справу про зґвалтування на випускному

За словами Бугаєць, слідчий вже втретє закрив кримінальну справу. Мовляв, у діях людини, на яку вказує потерпіла, відсутній склад злочину. Правоохоронці вважають, що жодного зґвалтування дитини не було.

Адвокатка також розповіла, що 17 грудня прокурор надав відповідь, що рішення слідчого є законним та обґрунтованим, а підстав скасовувати його немає.

20 грудня свою позицію озвучить слідча суддя, яка розглядатиме скаргу захисниці на постанову слідчого про закриття кримінальної справи.

Досудовим розслідуванням я не задоволена, воно є не об'єктивним та упередженим, не розуміє, що таке захист прав людини, захист прав дитини,
– пояснила захисниця.

Правоохоронці ситуацію наразі не коментували.

Зґвалтування на випускному в Кривому Розі: що відомо

  • Наприкінці червня 2021 року учениця з Кривого Рогу розповіла, що на шкільному випускному її зґвалтував учитель хореографії.
  • Дівчина зазначила, що педагог повів її до гримерки та зачинив двері на ключ, а вона навіть не встигла зорієнтуватися, що трапилося. Однак не сумнівається, що зґвалтування було.
  • Потерпіла з мамою звернулася до поліції. Там дівчині не вірили та насміхалися з неї. Згодом інформацію про інцидент підтвердили у лікарні.
  • Сам вчитель, за інформацією нардепки Інни Совсун, не заперечує факт сексу з ученицею.