Експерт розповів свої припущення, хто за цим стоїть.

"Тут дуже важко сказати. Це можуть бути і конкуренти — такі ж самі файлообмінні сервіси, бо їх дуже багато і в Україні, і за межами України, це може бути хто завгодно. Але я говорю, що ось ця, така показова, боротьба за авторські права – це скоріше не боротьба, а конкурентна війна, і тут держава не повинна бути на боці когось", — сказав Олександр Ольшанський.

Фахівець повідомив, що в асоціації сьогодні вранці зафіксували падіння трафіку в мережі обміну в Україні.

"Але зараз вже трафік повільно відновлюється, тому що користувачі використовують інші джерела інформації, інший портал і т.д. І я думаю, що завдяки соціальним мережам адреси нових порталів, де можна обмінюватися файлами, чи переглядати відео, вони дуже швидко розповсюдяться", — запевнив він.

Також Олександр Ольшанський сказав, що закриття Ex.ua є "аж ніяк не позитивним рішенням".

"Я не вважаю, що це є позитивне рішення, бо це ніяку проблему не вирішує, це лише знищує найбільший український ресурс, ніякої проблеми таким чином вирішити не можливо. Я думаю, що взагалі питання авторського права в Інтернеті — це, як ми бачимо по подіях і в Сполучених Штатах – це зараз, швидше, інструмент конкурентної боротьби чи конкурентної війни навіть. Війна великих компаній за свої прибутки, а не відстоювання якогось права...", — ще раз наголосив експерт.