Відповідні фото опубліковані на Facebook-сторінці Femen.

24 канал повідомляв, що на урочистості у Парижі прибуде у Президент України Петро Порошенка. Його запросив президент Франції Еммануель Макрон.

Читайте також: Femen заявили, що їх хотіли взяти на озброєння українські політики

Під час акції її оголені учасниці тримали у руках плакати з написами "Ласкаво просимо, воєнні злочинці" і "Війна – це мир, свобода – це рабство, невігластво – це сила". На тілах жінок були написи "фальшиві миротворці" і "реальні диктатори".

Учасниця акції Тара Лакруа заявила, що Femen виступають проти приїзду голів держав, які не поважають права людини у своїй країні: "Вони прийшли, щоб відсвяткувати мир у той час, як виступають за війну". При цьому активістка не уточнила, кого саме мала на увазі.

На Facebook-сторінці Femen під повідомленням про акцію вказані хештеги з прізвищами президента Росії Володимира Путіна, президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана, президента США Дональда Трампа і прем’єра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу.

Акція Femen завершилась тим, що всіх трьох активісток затримали поліцейські.

Що таке Femen? Український та міжнародний громадський рух (незареєстрована громадська організація), що діє в Україні та Європі. Організація відома своїми скандальними, епатажними, вандалістськими акціями протесту проти дискримінації жінок, корупції тощо, під час яких активістки руху оголюють груди.