Як повідомив міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен, чоловік накинувся на правоохоронців з двома ножами.

Важливо В Одесі спроба суїциду ледь не стала терактом: чоловік погрожував підірвати будинок – фото

Деталі трагедії

Свідки події розповіли, що чоловіка бачили розмовляючим по мобільному телефону біля поліцейської дільниці. Він скористався нагодою, щоб увійти всередину, коли жінка увійшла в двері охорони. Зловмисник кинувся на поліціянтку. Згодом її колеги відкрили по ньому вогонь.

За даними видання BBC, нападником виявився 36-річний громадянин Тунісу. Він прибув до Франції ще у 2009 році. Мотиви його дій залишаться таємницею, адже зловмисник загинув у лікарні.

Дарманен наголосив, що вбивство співробітника правоохоронних органів розглядається як теракт. Таку ж думку поділяє і президент Еммануель Макрон. Він заявив, що Франція "не здасться в боротьбі з ісламістським тероризмом".

Вона була жінкою-поліцейським. Стефані була вбита в своєму поліцейському відділку, на і без того побитій землі Івелін. Нація стоїть поруч з її сім'єю, колегами та поліцією. Ми не відмовимося від боротьби з ісламістським тероризмом,
– зазначив Макрон.

Зауважимо, що торік у Франції чоловік скоїв теракт у Ніцці, в результаті якого загинули 3 людини. Також в Авіньйоні ще один чоловік напав з ножем на поліцейських. Після цього у Франції посилили заходи безпеки. Мобілізували військових, а також посилили охорону шкіл і культових споруд.

Теракт біля Парижа
У Франції чоловік накинувся з ножем на поліцейських / Фото AFP