Через жорстоке поводження із твариною уже почали перевірку. Інформацію 24 каналу підтвердили у поліції Хмельницької області. 

Жахливий випадок У Києві навмисно наїхали на сплячого собаку: тварина померла одразу

Поліцейський знущався із кота

Відео жорстокого поводження опинилося у мережі. На кадрах видно, як чоловіча рука садить кота британської породи на кахель. Далі вона гладить тварину, а хлопець за кадром нашіптує "Ти чого, бл*, мені спати не даєш". Далі він з кулака б'є кота прямо у чоло. Тварину трохи відкидає, вона непритомніє. 

Тоді хлопець схоплює його за загривок і з нотою знущання питає, чи з ним все добре. 

Вставай! Не гони, ти шо! Я думав, ти не вивіз, нах*й. Живий, да?
– каже хлопець коту.

У місцевих телеграм-каналах вказали, що чоловіком, який побив кота, є правоохоронець із Хмельницької області. Він начебто працює поліцейським роти конвойної служби.

У постах зазначають, що він – не власник кота, а його лише попросили перетримати тварину. 

Поліцейський Андрій Пиріг
У мережі повідомляють, що чоловіка звуть Андрій Пиріг / Фото з телеграм-каналу Хмельницький LIVE

Що кажуть у поліції про побиття кота

Наразі нічого конкретного. У поліції Хмельниччини 24 каналу розповіли, що матеріали направили у ДБР. Там зазначили: це зробили через те, що усе, що може стосуватися працівників поліції, направляють туди. Водночас там не відповіли ствердно, чи справді цей чоловік працює у поліції. 

У поліції зазначили: кіт живий, він не загинув. У телеграм-каналах напередодні з'явилася інформація, що він не витримав знущань і помер.

У територіальному управлінні ДБР у Хмельницькому ситуацію наразі не коментують. Там зазначили: матеріали кримінального провадження ще фізично не передали і це може зайняти кілька днів. Нам пообіцяли надати вичерпну інформацію згодом. Ми додамо її до цього матеріалу, щойно отримаємо.