На відео юнак спочатку показує себе та дівчину, а потім переводить камеру на храм. Цей процес він супроводжував вигуком: "Православненько".

Читайте також Гола жінка з'явилася у включенні редактора "Дождя" для "України": відео 18+

Як з'ясували журналісти "героями" цього відео є 18-річний Нікіта Савченко та Маша Муравська. Друзі дівчини повідомили, що вона неповнолітня.

Тепер "зірки мережі" називають свій вчинок дурним

Схоже, що підліткам добряче перепало за таку витівку. Адже вже незабаром на їхніх сторінках в соцмережі з'явилися відео з вибаченнями.

Савченко назвав все те, що відбулося, дуже дурним. "Хочу вибачитися за відео, зняте біля церкви. Такого більше не повториться", – запевнив він.

Муравська зазначила, що не очікувала таких наслідків. "Хочу вибачитися перед кожним, чию віру ми зачепили цим дурним відео. "Нашому вчинку немає виправдання", – додала вона.

Підлітки вибачилися за секс біля церкви:

Інцидент в Івано-Франківську

На початку 2021 року молода пара зайнялася сексом на оглядовому майданчику ратуші в центрі Івано-Франківська. Втім, "хизуватися" цим вони не планували.

На відео це записали перехожі, які мимоволі стали свідкам процесу. Кадри стали вірусними й розлетілися мережею. Мер міста жартома пропонував зробити послугу платною.