Як пише 24 Канал з посиланням на Newsweek, саме це сталося з Медіною Колаку, яка опублікувала у тікток відео про перетворення своїх вхідних дверей. Що стало причиною суперечок довкола її ремонту, розповідаємо далі.
До теми Це скарб: жінка купила будинок разом з приголомшливою колекцією від минулих власників
Як жінка змінила свої двері
Медіна поділилася відео, у якому вона показує перетворення своїх вхідних дверей за допомогою вітражної плівки. Ролик жінки швидко став популярним, зібравши понад 54,8 мільйона переглядів. Попри такий успіх, глядачі розділилися у своїх думках: одні захоплювалися її креативністю, інші не стримували критики.
У відео Медіна іронічно відповідає на жорсткі коментарі, наприклад, на зауваження, що її двері виглядають "огидно".
Мені так подобається, і саме тут це залишиться,
– впевнено заявляє жінка у відповідь на критику.
Як виглядають суперечливі двері: дивіться відео
Медіна розповідає, що ідея оновлення дверей виникла як частина бюджетного проєкту зі створення затишної атмосфери у будинку.
Оскільки ми плануємо повністю перебудувати цю частину через кілька років, я хотіла зробити її більш домашньою вже зараз,
– поділилася вона.
Вітражна плівка була обрана не лише через її красу, а й через функціональність – вона забезпечує приватність, не блокуючи природне освітлення.
Це просте невелике оновлення своїми руками, яке справляє великий вплив як візуально, так і функціонально,
– пояснила Медіна.
Проєкт жінки викликав хвилю коментарів. Деякі критикували двері, порівнюючи їх із церковними вікнами чи елементами з готичних фільмів жахів. Інші висловлювали підтримку, наголошуючи на креативності та унікальності дизайну.
Медіна ж каже, що її мета – створення продуманого й автентичного простору, який відображає її особистість.
Наші домівки мають бути не просто місцем, де ми живемо, а відображенням того, ким ми є,
– зазначила вона.
Вона також торкнулася суспільних норм, пояснюючи, що люди часто відчувають дискомфорт, коли бачать щось, що виходить за межі традиційного. На думку ж жінки дизайн є глибоко особистим, і це нормально, коли він викликає різні емоції.