Замість захоплення зухвалих грабіжників – п’ятеро загиблих правоохоронців.

За офіційною версією МВС – група розвідників ховалася в одному з будинків на цій вулиці і чекала, доки грабіжники приїдуть брати один із маєтків. Але у будинку за номером 22 близько другої ночі несподівано спрацювала сигналізація. Туди і приїхав наряд поліції охорони.

Хлопці знайшли і затримали тих самих розвідників. Але раптом визволяти "своїх" із засідки з іншому будинку приїхав спецпідрозділ "Корд". Звідки саме – таємниця.

Читайте також: Чому агітатори за "русский мир" досі при владі на неокупованому Донбасі

До офіційної версії правоохоронців про трагічну випадковість чимало питань. Перше – чому спецпризначенці стріляли на ураження. Адже у тілах загиблих познаходили десятки куль.

Друге – як співробітники поліції охорони знайшли розвідників, які нібито відсиджувались в недобудові. Адже вони не мали права виходити із засідки. І чому тоді спрацювала сигналізація.

Та головне – нащо було йти на такий ризик і такі великі жертви, якщо банду грабіжників затримали і без цієї "кіношної" спецоперації.

Читайте також: Хто керує українськими суддями і що буває з тими, хто не підкоряється системі: розслідування

Навіть якщо взяти за основу версію, що хлопці-розвідники тихесенько сиділи у засідці і нікуди не виходили, відкритим лишається питання – як їх розсекретили і затримали працівники ДСО.

Адже ніхто не заперечував – поліція охорони прибула за викликом – у будинку 22 спрацювала сигналізація. І спрацювала вона, бо хтось намагався до нього проникнути. Однак хто.

Більше про основні версії слідства – дивіться у свіжому випуску програми журналістських розслідувань ЦРУ.