9-річний Іван зник 7 квітня. Наступного дня його знайшли в очереті на узбережжі Дніпра та передали батькам. Зараз його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Дивіться також Майже 50 країн оголосили спільну потужну заяву щодо депортації українських дітей у Росію

Поліцейські перевірили двори будинків, недобудови та всю територію, прилеглу до місця зникнення дитини. За допомогою квадрокоптера оглядали територію, щоб не пропустити жодну ділянку. Перевірили усі можливі місця, куди міг піти хлопчик.

Івана знайшли: дивіться відео

Повідомляли прикмети хлопчика

На вигляд Івану 9 – 10 років, зріст близько 140 сантиметрів. Хлопчик не розмовляє, середньої статури, має темні очі й темне коротке волосся.

Дитина пішла з дому в Амур-Нижньодніпровському районі міста 7 квітня. Був одягнений у зелено-жовту куртку, жовте худі с капюшоном, чорні штани, коричневі кросівки.

Іван Преображенський фото хлопчика
У Дніпрі шукали Івана Преображенського / Фото Нацполіція

Хлопчика шукав весь особовий склад поліції Дніпра

На розшук 9-річного хлопчика зорієнтували весь особовий склад поліції Дніпра. Дитину розшукували близько 100 правоохоронців, працівники аеророзвідки, кінологи, волонтери, 50 курсантів університету внутрішніх справ, патрулі УПП та працівники ДСНС.

Також орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою хлопчика розіслали до всіх територіальних підрозділів поліції області.