Штат у Кагарлику скорочено

Проблему тортур в поліції обговорили на нараді глав силових відомств. Про скорочення штату в Кагарлику повідомив заступник голови Національної поліції Максим Цуцкірідзе, інформує "РБК-Україна".

До теми Аваков про катування людей поліцією у Кагарлику: Такі випадки є у кожній країні

Чотири співробітники були звільнені, 5 відсторонені та 10 притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Штат Кагарлицького відділу поліції скорочено повністю,
– зазначив Цуцкірідзе.

У поліції катують менше, ніж у міліції, – МВС

Незважаючи на жахливий злочин у Кагарлику, Цуцкірідзе наголосив, що у реформованій поліції фіксують на 10 – 15% менше тортур, ніж у колишній міліції.

Що відомо про зґвалтування у Кагарлику

  • 25 травня стало відомо, що 2 правоохоронців побили та зґвалтували 26-річну жінку у поліцейському відділку в Кагарлику.
  • Її викликали на допит в поліцію як свідка, однак згодом почали бити, катувати і ґвалтували.
  • Водночас у відділку поліції був ще один чоловік, якого правоохоронці також побили. Йому на голову одягали протигаз і били кийками. Як наслідок – у чоловіка зламані ребра та ніс.
  • Поліцейських затримали вранці 25 травня – це 35-літній начальник сектору кримінальної поліції Микола Кузів та 29-річний оперуповноважений Сергій Сулима. Їх одразу звільнили з правоохоронних органів.
  • 26 травня обом підозрюваним обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави. Підозрювані своєї провини не визнають.
  • Через цей гучний інцидент у Раді почали збирати голоси за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.