Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm назвала ім'я молодого бойовика, який тримав українця під час знущань. Окупант має характерний ніс з горбинкою.

До теми Катування та удар по Оленівці: військовий експерт назвав 2 цілі ворога

Ім'я ката

Такі самі риси обличчя має загарбник з підрозділу "Ахмат". За інформацією InformNapalm, з високою ймовірністю це може бути Євген Зібров (Женя Зибров) з тимчасово окупованого Севастополя. Йому 23 роки. Він має фото у формі збройних сил росії та підписки на військові сторінки. Крім цього, у Зіброва є прикметна родимка на правій щоці.

Ми не можемо стверджувати на 100%, що це саме він, але за сукупністю зовнішніх ознак (військовий досвід, підтримка "спецоперації", світлина профілю з літерою Z) з високою ймовірністю він може бути причетний",
– повідомили в розвідувальній спільноті.

InformNapalm оприлюднили особисті дані російського вбивці.


Сторінка окупанта / Скриншот InformNapalm


Загарбник мешкає у Криму / Фото InformNapalm

Інші пошуки катів

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зазначили, що загарбник, який катував українця може бути членом підрозділу найманців "Ахмат". Він має позивний "Белый" і є уродженцем Якутії.

Загарбник потрапив на відео російських пропагандистів. У Центрі зазначили, що всі бойовики цього підрозділу є воєнними злочинцями й катування для них є усталеною практикою.

Зверніть увагу – росіяни масово обстріляли Миколаїв: дивіться відео