Про такі заходи в місті Ізюм пише Kharkiv Today.
Читайте також: Карантин 2020: що треба знати вчителям про новий режим роботи
За повідомленнями мерії міста, деякі школярі та молодь не дотримуються карантину та виходять на вулиці. Саме тому, місто поділи на сектори та закріпили за навчальними закладами. Вчителі об'єдналися в групи по 3 людини і чергують по місту.
Їх головна робота – роз'яснювальна, спілкуватися із дітьми, пояснювати їм, що карантин – це не канікули. Вчителі можуть також підказати школярам, як їм краще займатися онлайн,
– розповів заступник мера Ізюма Володимир Мацокін.
Патрулювання розпочалось 23 березня. Освітяни вже встигли провести 57 профілактичних бесід з дітьми щодо важливості дотримання карантину. Також педагоги виписували заяви їхнім батькам про порушення умов карантину.
Від патрулювання звільнили вчителів, які старші 50 років, бо ті в зоні ризику зараження коронавірусом.
Важливо: В Україні через ситуацію з Covid-2019 можуть мобілізувати студентів-медиків та резервістів
Що відомо про карантин в Україні?Кабінет міністрів видав постанову, за якою з 12 березня у закладах загальної й вищої освіти, мистецьких і спортивних школах, дитячих садочках запроваджують дистанційне навчання. Карантинні заходи триватимуть до кінця березня.
Також скасували рух залізниці, міжміські і міжобласні перевезення. У Києві, Харкові і Дніпрі з 17 березня закрили метро.
Дозволено пересуватись лише маршруткою (до 10 людей на одну маршрутку), в тролейбусі і трамваї (до 20 людей), в таксі, власним автомобілем або пішки.