Загалом у протестах беруть участь приблизно тисяча людей. Про це розповіло "Громадське" у своєму Twitter.
Читайте також: Чи зможе Кернес пройти у Верховну Раду та кому це вигідно: думки експертів
Організатори розповіли, що хочуть нагадати українцям про 2013 та 2014 роки, коли лідери політичної сили "Довіряй справам" та голови міст Харкова й Одеси Геннадій Кернес та Геннадій Труханов "мали відкриту проросійську позицію".
Участь в акції беруть представники "Демократичної сокири", "Національного корпусу", "Правого сектору", "Харківського антикорупційного центру" та інших.
Журналісти зауважили, що до будівлі Палацу Спорту йшли "бюджетники" – вчителі та вихователі. Більшість із них відмовлялися говорити, але дехто висловився, що підтримує Кернеса і прийшов добровільно.
Тим часом активісти вибудували символічний "коридор ганьби" біля входу до будинку і розлили червону фарбу – люди, які йдуть на з'їзд, мали б через цю фарбу залишати "криваві сліди" на макеті карти України, який розстелили протестувальники.
Біля входу до Палацу виставили фотографії загиблих учасників війни на Донбасі.
Партія мерів Кернеса і Труханова може пройти в парламент і стати учасником коаліції?
Що відомо про "Довіряй справам"?Міські голови Харкова і Одеси Геннадій Кернес і Геннадій Труханов домовилися про створення спільної партії для участі в парламентських виборах (призначені на 21 липня 2019 року). Йдеться про формування умовної "партії мерів" з прицілом на електорат південного сходу України. Передбачається, що виборчий список очолить Геннадій Кернес.