Про це розповів Директор Департаменту муніципальної безпеки Київської міськадміністрації Роман Ткачук напередодні Дня Незалежності.

Читайте також Вночі окупанти обстріляли Вишгородський район: в Київські ОВА повідомили деталі "прильотів"

Люди, які живуть біля об'єктів критичної інфраструктури, мають розуміти, що по цих об'єктах можуть завдати удару. Ткачук зазначив, що кожен самостійно вирішує, чи треба повертатися в місто і жити поряд з цими будівлями.

Працюють евакуаційні комісії

Він розповів, що у кожному районі Києва є евакуаційні комісії. Вже починають їх тренування, аби розуміти, як будуть проводити евакуацію того чи іншого району, чи всього міста.

Ми розглядаємо варіанти аж до примусової евакуації, система має бути готова до цього,
– додав чиновник.

Київ залишається метою агресора

Мер Києва Віталій Кличко визнав, що загроза для столиці існує. Проте зараз ми серйозніше підготовлені до різних ситуацій. Зокрема, оборона та ППО. За його словами, Київ був та залишається метою агресора, але взяти його росіяни точно неспроможні.

До речі, окупанти 24 серпня масштабно атакували українські міста. Прогнозували, що вони можуть вдарити по Києву, однак цього не сталось. Радник глави ОП Олексій Арестович пояснив, що росія не атакувала столицю, адже там є багато іноземців, зокрема, дипломатів та політиків.

Крім того, у Києві справді дуже сильна ППО, оскільки це найбільший військово-транспортний вузол і тут теж треба прикривати військові об'єкти.

Обстріли Київщини

Вночі 25 серпня окупанти завдали ракетного удару по Київській області. Вони атакували одну з громад Вишгородського району. Зафіксували 2 ворожі "прильоти", але жертв вдалось уникнути завдяки превентивним заходам.

Серйозних руйнувань та пожежі теж не було. Влада вкотре закликає людей не ігнорувати повітряну тривогу та йти в укриття, коли лунають сирени.

Може зацікавити – коли Київ почав готуватись до повного нападу росії: відео