У вересні 2016-го під час допитів "заступника командувача народної міліції" ЛНР Віталія Кисельова (позивний "Комуніст"), затриманого за звинуваченням в організації замаху на ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького, він дав свідчення про причетність до заколоту ряду осіб, серед яких були Анащенко, Болотов, "міністр сільського господарства і продовольства ЛНР" Сергій Литвин і екс-спікер "народної ради" ЛНР Олексій Карякін. Ліквідація Анащенко, Болотова і Литвина пов’язана саме з цим.

Наступними можуть стати лідер "донських козаків" Микола Козіцин і російський терорист Ігор Безлер на прізвисько "Бєс". Наразі, Безлеру пред’явлено звинувачення в крадіжці 196 млн гривень. А Козіцина звинувачують у зраді інтересів "донського козацтва".

7 лютого з’явилося повідомлення про те, що в Ростові "Козачий парламент" провів збори, на яких Козіцину оголосили недовіру та назвали його "зрадником інтересів козачих". До цього спричинилися заклики Козіцина до козаків повернутися на Донбас та воювати там. Козаки ж заявили, що сам Козіцин не поспішає їхати на Донбас воювати, але посилає їх на смерть.

У документі, яке опубліковане на сайті "Казачий Информационно-Аналитический Центр", Козіцину дорікають за боягузливість під час бойових дій на Донбасі і відверто говорять про те, що він у складний момент не вивів з Донбасу так званих "козаків", а сам утік в Росію.

Козіцину непрозоро натякнули, що порядний отаман у складну хвилину або загине в бою, або ж – покінчить життя самогубством.

У будь-якому випадку, Микола Козіцин хворіє на онкологію.

Тобто, випадок його смерті зможуть обіграти, що це або смертельне захворювання вбило отамана, або ж він покінчив життя самогубством, не маючи сили витримати боротьбу з хворобою. Коли аналітичний відділ ГІ "Права Справа" вперше оприлюднив інформацію про смертельну хворобу Козіцина, його "козачки" здійснили напад на Любов Корсакову, головного редактора луганської газети "Восход", яка була організатором трьох міжнародних антифашистських з'їздів на території Донбасу. Козіцин вважав її джерелом витоку інформації про його хворобу і за це їй порвали рот.

Нагадаю, що у 2014 році так звані "козаки" на чолі з Козіциним активно підтримували проросійські сили на Донбасі та брали участь у захопленні адміністративних приміщень. Згодом між "козаками" та бойовиками з ОРДЛО виникали серйозні непорозуміння. У них стався конфлікт із вже ліквідованим ватажком бойовиків Валерієм Болотовим – через зброю. Болотов звинуватив "козаків" у мародерстві та зраді.

Примітно, що перед ліквідацією "Гіві" йому також було висунуто звинувачення у фінансових махінаціях, зраді інтересів його підрозділу "Сомалі" і масової загибелі бійців цього підрозділу під час боїв під Авдіївкою.

Утім, не виключена ліквідація Сергія Козлова — глави уряду самопроголошеної "ЛНР", якого Плотницький вважає одним зі своїх основних конкурентів. Також буде продовжуватися протистояння по лінії Плотницький – Пасічник (Леонід Пасічник, міністр держбезпеки "ЛНР"), а в "ДНР" — між ватажком "республіки" Олександром Захарченком та колишнім "секретарем" фейкової "ради нацбезпеки" Олександром Ходаковським.

Читайте також: Як в "ЛНР" українських шпигунів ловлять