Про участь корпорації у розслідуванні повідомляє Devdiscourse.

Зверніть увагу: Чорні скриньки збитого МАУ: Іран звернувся по допомогу

General Electric Co отримала ліцензію від Міністерства фінансів США на допомогу у розслідуванні катастрофи українського пасажирського літака, який був випадково збитий іранськими силами,
– йдеться в повідомленні.

Компанія General Electric, разом із Safran SA, є співвласником американсько-французької фірми CFM. Саме ця фірма виробила двигуни для збитого над Тегераном літака Boeing 737.

Що відомо про General Electric? Американська багатогалузева корпорація, найбільший у світі виробник багатьох видів техніки. Виробляє локомотиви, енергетичні установки, газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, а також освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.

Авіакатастрофа МАУ в Ірані: коротко

  • Вранці 8 січня український літак Boeing 737-800 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився в Ірані. У літаку були 176 людей: 167 пасажирів та 9 членів екіпажу – ніхто із них не вижив.
  • Іран спершу заявляв що трагедія сталася через технічні проблеми літака. У МАУ наполягали, що літак був справним і за 2 дні до авіакатастрофи проходив технічний огляд. Лише 11 січня Іран офіційно повідомив, що його військові випадково збили український літак.
  • 16 січня завершили ідентифікувати тіла 11 загиблих українців, 19 січня їх доправили до України.
  • Останніми днями гостро стоїть питання передачі чорних скриньок для декодування до України. Між сторонами тривають складні перемовини.
  • Іран звернувся по допомогу у розшифруванні чорних скриньок до США та Франції. Адже Іран не має технологій, які необхідні для цього.

авіактастрофа
Авіакатастрофа МАУ у небі над Тегераном: основне / Інфографіка 24 каналу