Про Київський метрополітен

"Компанія, якій київське метро винне мільярди гривень, перекупив бізнесмен Павло Фукс. Він народився у Харкові, проте, довгий час жив у Росії, де заробив свій основний капітал. У Київ переїхав після Майдану. Він добре знайомий з Віталієм Кличком. Отже, резюме таке: влада зробила все можливе, аби зацементувати космічний борг метро перед приватною компанією, яку купив бізнесмен, який не чужий владі", – розповіла Наталка Седлецька.

Про затримання керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського

"Я бачу ось цю незрозумілу фінансову схему, коли через компанії фіктивні завозилися гроші в Україну, які потім, скоріше за все, йшли на потреби самих "Риа Новости" в Україні, і потім, ймовірно, що на розповсюдження їхніх новин через інші сайти. От оця схема мала би дійсно цікавити наші податкові служби, тому що в цьому, скоріше за все, є певні порушення", – розповіла експертка ГО "ІнформБезпеки", екс-заступниця міністра інформполітики Тетяна Попова.

За словами Попової, з іншого боку його звинувачують у майже держзраді. На її погляд, для звинувачення у шпигунстві, мають бути належно доведені відповідні факти. Наприклад, якби він когось вербував.

Експертка зазначила, що в Україні чудове законодавство, та нам не вистачає стратегічного мислення у юристів, які б готові були доводити такі справи до кінця.

Більше – дивіться у програмі "Pro. Новини".