Відтоді минуло вже майже 10 днів, упродовж яких Левін не виходив на зв'язок. Про це 22 березня написав у соцмережах його друг Маркіян Лисейко.

Читайте також Повернулися водії та лікар з гумконвою, які раптово зникли на Харківщині

Коли та як зник Максим Левін

"Останні багато днів ми пробували усіма доступними нам способами знайти Макса Левіна. Проте час минає, а результат такий собі. Тож, хто має будь-яку інформацію про Макса після 13 березня, прошу звертатись до мене", – написав він на своїй фейсбук-сторінці.

Як Лисейко уточнив у коментарі Укрінформу, Левін востаннє виходив на зв'язок із Вишгородського району. На той момент він перебував у районі бойових дій із фотокамерою. Туди поїхав власним автомобілем – залишив його біля Гути й пішов у бік села Мощун. 13 березня об 11:23 з телефону фотографа надійшло повідомлення й відтоді – тиша.

Вже згодом з'ясувалося, що там, де планував працювати Левін, розпочалися інтенсивні бойові дії. Друзі припускають, що він міг зазнати поранення або навіть потрапити у полон до російських окупантів.

Коротко про Левіна

40-річний український фотокореспондент та документальний фотограф. Працював з низкою українських та міжнародних видань, серед них – Reuters, BBC, Associated Press, LB.ua та Hromadske. Його фото публікували, зокрема, Wall Street Journal, TIME, Vatican news, "Радіо Свобода" та інші.

Більшість документальних проєктів Левіна пов'язані з війною на Донбасі та в Україні. "Кожен український фотограф мріє зробити фото, яке зупинить війну", – пояснював раніше він.

13 країн пообіцяли посилити оборону України: дивіться відео