Відомо, що через війну Масі Наєм втратив око ще влітку 2022 року. У неділю, 29 січня, у своїх соціальних мережах він поділився з підписниками інформацією щодо того, як почувається після операції.

Читайте також Було за честь, – Тіна Кароль показала, як співала "Два кольори" покійного Дмитра Павличка

"Важко вночі"

За словами Масі, йому важко спиться вночі, оскільки снодійне погано працює. Не виходить йому навіть повернутись на один бік через те, що "ліва ріка у трубочках і права рука у трубочках". Також він відчуває біль на одній з ніг, тому що "звідти теж щось вирізали".

Ну й голова, але вона не так гостро болить. Вночі домовляюсь зі собою акцентувати увагу на чомусь одному, що не сильно підіймали хвилі. Хоч в голову приходить чи то звільнення співробітника, чи то нарада щодо ВЛК (військово-лікарської комісії – 24 Канал),
– написав Масі.

Він зауважив, що понад 15 хвилин шукав пульт з кнопкою виклику пані медсестри, адже хотів в туалет, однак цього сам точно не зміг би зробити.

Вирішив пост написати, відволічусь. Дякую вам за підтримку. Я шокований. І в найтяжчий час тримаю в руках листівку від дівчини. І думку, що за таке суспільство варто воювати. І дякую моєму брату та сестрі. Без вас я б давно здався,
– додав поранений боєць.

Окрім того, він наголосив, що це все дуже добре запам'ятає. Він ненавидить росіян та дякує всім тим, хто продовжує їх спиняти.

Читайте також Їхали провідати сина: на Хмельниччині трагічно загинуло подружжя прикордонників

До цієї теми нагадаємо, що восени 2022 року Масі Наєм знявся у фотосесії для бренду Indposhiv. Світлини захисника та адвоката облетіли мережу, не залишивши байдужим нікого.

Варто також сказати, що стан Масі довгий час був досить нестабільний після поранення та потрапляння в лікарню. Власне, в медичному закладі захисник перебував майже 3 місяці. Його виписали лише 26 серпня.