Про це повідомив сам Мазур на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Координатор С14 пов'язує атаку на його квартиру зі своєю громадською діяльністю

Раніше 24 Канал повідомляв, що у Борисполі, в квартиру лідера праворадикальної організації С14 Сергія Мазура кинули бойову гранату. Внаслідок вибуху поранень зазнав його батько.

Кидали гранату РГД-5. Для цього попередньо заготували драбину та закинули у вікно. Чисто пощастило, що граната заплуталась у занавісках і впала вниз. Основний удар прийняла батарея та стіл,
– розповів він.

Мазур розповів, що за словами поліції, його батьку "чисто пощастило, інакше він би загинув".

Також, координатор С14 ще раз підкреслив, що на місці батька мав бути він, адже вибух стався в його кімнаті та його "старанно шукали невідомі особи за кілька днів до цього".

"Поліція інкримінувала гранату та ледь вижившого батька як звичайну хуліганку. ХУЛІГАНКУ. Не теракт, не замах на вбивство, а просто якісь пацани похуліганили вночі", – обурився Мазур.

Окрім того, в самій організації С14 також відреагували на напад на Мазура та зазначили, що сьогодні, 10 жовтня, об 11:00 прийдуть під Міністерство внутрішніх справ України у Києві на вулицю Богомольця, аби вимагати чесного розслідування.

Нагадаємо, раніше керівник націоналістичної організації С14 Сергій Мазур розповів, що до нього приходила нібито "виконавча служба" за кілька днів до вибуху в його квартирі, під час якого сильно постраждав його батько.