Відео, як представники "Руху нових сил" домагались зустрічі з Соколюком вони поширили у своєму Facebook.

Дивіться також: Як помилка Порошенка підніме рейтинги Саакашвілі

За їхніми словами, голова ДМСУ 4 години переховувався від них у своєму кабінеті, а коли все ж вийшов, то не захотів надавати жодних документів, на підстав яких Саакашвілі позбавили громадянства, навіть позафракційному нардепові Юрію Дерев'янку.

На питання народного депутата, які саме дані в документах Саакашвілі не відповідають дійсності, глава Міграційної служби заявив, що не пам'ятає точно цієї інформації.

Лист від ГПУ, на підставі якого у Саакашвілі забрали українське громадянство, Соколюк показувати відмовився, зіславшись нібито на те, що їхній юрист не дозволяє цього робити, оскільки для цього потрібен дозвіл генпрокуратури.

Напередодні у Державній прикордонній службі заявили, якщо Саакашвілі спробує в'їхати на територію України, його не пропустять.

27 липня в Адміністрації Президента нарешті підтвердили, що Саакашвілі позбавили українського громадянства через те, що він наче надав недостовірну інформацію під час оформлення заяви на його отримання. Міхеїл Саакашвілі зараз перебуває у США.