Про це вона заявила в ефірі "Громадського". За її словами, наразі мовиться не про наступне засідання, яке ймовірно відбудеться 28 березня.
Цікаво Це з області фантастики, – політолог про онлайн-засідання парламенту
Депутатка наголосила, що для перенесення засідання Ради потрібно прийняти відповідне процедурне рішення.
Дійсно, ми розглядали такий варіант "Б". Це може бути стадіон чи велика концертна зала,
– сказала вона.
За словами Кравчук, якщо засідання відбудеться 28 березня у будівлі Ради, то пройде воно з додатковими засобами захисту – масками, окулярами і рукавицями.
Що у "Слузі народу" кажуть про онлайн-засідання Ради
- Що стосується відеозв’язку та відео голосувань, то на думку депутатки це ще складніше рішення. Згідно з роз’ясненням Конституційного суду для проведення засідань парламенту повинна бути фізичне присутність депутатів.
- За словами Кравчук, депутати зараз тестують технічні засоби такої роботи. У середу, 25 березня відбулося вже третє тестування роботи по відеозв'язку.
- Технічна складність полягає в тому, що це має бути одночасне підключення великої кількості депутатів. Водночас має бути якимось чином зафіксовано, що це саме депутат біля камери, а не його брат, сестра чи кішка.
Більше про те, що передбачає законопроєкт про роботу парламенту в онлайн-режимі
– читайте за посиланням.
Що відомо про позачергове засідання Ради і що розглядатимуть нардепи
- Народні депутати збираються на позачергове засідання Верховної Ради України, яке має відбутися 28 березня.
- На ньому парламентарі можуть розглянути введення надзвичайного стану, але поки політичної волі щодо цього немає. Як повідомили джерела 24 каналу, у Верховній Раді України поки немає необхідної кількості голосів на введення надзвичайного стану.
- Також нардепи можуть розглянути можливість роботи Ради у режимі онлайн.
- До слова, на сайті Верховної Ради наразі зазначається лише, що 24 – 26 березня депутати звично працюватимуть у комітетах, як це і передбачено календарем сесії.