Речник Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун розповів про низький рівень дисципліни в російській армії. Подробицями він поділився в етері телемарафону, передає 24 Канал.

Читайте також У Кадирова проблеми з надмірним вживанням наркотиків, – Буданов

Як "розважаються" загарбники

Штупун припустив, що росіяни можуть спробувати якось насолити ЗСУ 1 жовтня. Адже сьогодні наша держава відзначає День захисників і захисниць України.

Ворог намагається йти вперед. Мабуть, думає, що наші воїни якось святкують або вживають алкоголь, як це робить російська армія,
– зауважив Штупун.

Він заявив, окупанти розпивають алкоголь прямо в окопах на передовій. Також, за даними розвідки, загарбники вживають на фронті наркотики, у тому числі важкі. За словами речника, вживання наркотичних речовин є досить популярним заняттям серед російських військових.

Російські окупанти "сидять" на наркотиках

  • Не так давно ГУР МО поділилося перехопленою розмовою одного з російських загарбників. На ньому росіянин зізнається, що вживав заборонені речовини та після цього у стані наркотичного сп'яніння обстріляв та вбив інших російських солдатів з кулемета.
  • В іншій перехопленій розмові дружина одного з окупантів скаржилася подрузі на свого чоловіка. За її словами, цей загарбник та інші російські військові накурилися до галюцинацій та ледь не зайшли на позиції ЗСУ, після чого їх покарали свої ж. Росіянка також заявила, що її чоловік не тільки курить, а й вколює собі наркотичні речовини.