Про це сказав голова Національної поліції України Сергій Князєв під час наради в Маріуполі, передає прес-служба поліції.

Читайте також: Через небезпеку терактів поліція Києва та області переходить на посилений режим несення служби

Він наголосив, що впровадження такої програми безпеки дозволяє вирішити кілька завдань: зменшення поліцейського сегменту на вулицях там, де громада не передбачає присутності людини в формі, та збільшення ефективності протидії вуличним правопорушенням.

Національна поліція прийняла рішення в ході реформування перейти на єдиний центр 102. Людині байдуже, куди вона телефонує. Вона набирає номер, коли в неї біда. Раніше дзвінки приймалися у чергових частинах відділів та відділень у різних населених пунктах. Це людський фактор, який створював негаразди і непорозуміння нашої поліцейської системи. І в такий спосіб ми прибираємо його,
– заявив Князєв.

За його словами, ідея такого реформування – в отриманні сигналу на "102" в одному обласному центрі. Надійшло повідомлення – наряд отримує електронний виклик. Окрім оперативності реагування, це надає можливість електронної форми контролю дій наряду.

Також, додали у прес-службі Нацполіції, в рамках розвитку проекту був розроблений та запущений мобільний додаток "Поліція 102", яким передбачено виклик поліції натисканням лише однієї кнопки.