Про це він сказав в коментарі 24 каналу та пояснив, що участь переселенців у ТКГ – це правильна історія. Однак це треба було зробити восени, перед паризьким самітом, адже тоді був шанс на якусь іншу динаміку та тиск на російську позицію.

До теми Для Росії був шок, що ми з'явилися в цьому процесі, – учасник ТКГ від ОРДЛО

"Це дуже позитивна історія емоційно, оскільки вона розмиває представництво Донбасу окупаційними адміністраціями. Але політично ніяких результатів не дасть, тобто користі і зиску від неї не буде", – сказав Клімкін.

За його словами, реальний прогрес можливий лише у нашій спільній роботі зі Заходом, тобто зі всією G7.

Що потрібно Путіну? Це щонайменше пом'якшення санкцій, адже це можна продати ззовні і це можна продати всередині. А зараз в Росії чимало проблем, а імідж влади, і особисто Путіна, зазнає проблем,
– зазначив він.

Також додав: "Але скоординований політичний тиск залежить від Заходу. Якщо можуть бути домовленості, то лише від Росії з одного боку і відповідно Заходом і нами з іншого боку. І дуже важливо, щоб домовленості були не лише між Росією і Заходом, щоб нам потім на голову не одягали якісь елементи, які для нас будуть складними і впливатимуть на національну безпеку".

Новий формат української делегації в ТКГ: що відомо

  • 9 червня вперше до роботи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання на Донбасі залучили проукраїнськи налаштованих вимушених переселенців з окремих районів Донецької та Луганської областей.
  • Донецьку область у політичній групі ТКГ представляють відомі журналісти Сергій Гармаш і Денис Казанський.
  • Запрошеними представниками від Луганської області стали лікар Костянтин Лібстер і юрист, керівник громадської організації "Луганське земляцтво" Вадим Горан.