Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко сказав 24 Каналу, що знищення оборонних позицій ворога – це вже добре. Однак наразі Сили оборони не можуть цим скористатись.

До теми "Шторм, якого Крим ще не бачив": усе про потужну негоду на окупованому півострові

"Тепер цим скористатись все ж таки важко, тому що погодні умови не сприяють пересуванню на катерах. Це складно – шторм у Чорному морі надзвичайно потужний", – пояснив Мусієнко.

Крім того, навряд чи вдасться застосувати й надводні дрони.

Росіяни мають історичні фантомні болі

Окупанти почали будувати укріплення в Євпаторії, бо дуже остерігались можливої висадки десанту. Як це вже робили британці й французи під час Кримської війни.

Оскільки російські укріплення в Євпаторії змило водою, це може бути для ворога поганим знаком.

До речі, я не виключав би, що на якомусь етапі в межах Інтернаціонального легіону ця висадка відбудеться саме там ще раз. І в ній будуть і британці, і французи, і представники інших держав. Усе може бути,
– припустив Мусієнко.

Так, навіть природа проти російських окупантів. І жодні захисні споруди їм не допоможуть.

Негода в Криму: останні новини

  • Моніторингова система Poseidon попереджала про погіршення погодних умов на окупованому півострові. З 26 листопада прогнозували 8-метрові хвилі та 7-бальний вітер за шкалою Бофорта.
  • Член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв повідомив, що вода змила російські укріплення не лише в Євпаторії. Те саме сталось також у Чорноморському районі та в Саках.
  • Непереливки також чорноморському флоту, але росіяни все одно не виводитимуть усі кораблі з Криму. Ворогу потрібні середні катери для оперативного виконання військових завдань.