Постраждалі запевняють, що всі були дружними і гарно спілкувалися між собою. Вбиті також були товариськими хлопцями.

До теми Після трагедії на "Південмаші": МВС просить нацгвардійців повідомляти про булінг

Всі були прекрасні хлопці, з якими ми чудово спілкувалися. Ніякої й подібної розмови про булінг чи дідівщину. Це все маячня. Начальник, який з нами заступав і якого він убив, людина зі штабу. Ми його часто не бачили, бо вони поквартально заступають раз на пів року. Тобто він йому точно нічого не зробив поганого і всі решту теж,
– сказав поранений військовий Ігор Семенченко.

Ще одна поранена Жанна розповіла, що почувається краще. Дівчині важко лежати, вона чекає на операцію. За її словами, найбільше хоче повернутися на службу і до активного життя, яке було раніше.

Останні новини у справі Рябчука

  • Артемія Рябчука підозрюють у тому, що він відкрив вогонь по своїх побратимах на заводі "Південмаш" у Дніпрі. В трагедії загинули 4 військових та цивільна жінка. Але адвокат Артемія Рябчука Ігор Степанов заявляв, що його підозрюваний може бути потерпілим. Він стверджував, що права стрільця порушували.
  • Також нацгвардієць Рябчук уже відмовився від свідчень. Заяву хлопця оприлюднили люди, що назвались його адвокатами. Нібито гроші на них зібрала громадськість.
  • Про службу Рябчука в Нацгвардії розповідала його сестра Юлія. За словами жінки, у військовій частині її брат змінився: просив грошей на ремонт телефону та дивно спілкувався. Також ЗМІ оприлюднювали різні історії від батьків, чиї діти гинули за дивних обставин у цій же військовій частині.

Загиблих у трагедії вже поховали: дивіться відео