Звертатися на гарячу лінію можуть і батьки нацгвардійців

З проханням не мовчати до нацгвардійців звернувся міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. Він наголосив, що жоден випадок грубих позастатутних відносин не повинен залишатися без правової оцінки

До теми Адвокат дніпровського стрільця Рябчука вважає його потерпілим

Керівництво МВС реагує на порушення жорстко в межах законів та статуту. Але, підкреслюю, це двосторонній рух. Військовослужбовці мають звертатися й інформувати нас, а ми відповідно схвалювати дисциплінарні та інші рішення у межах законів і своїх повноважень,
– зазначив міністр.

Номер гарячої лінії за яким можна повідомити про порушення прав – 1536. Служба працює:

  • з понеділка по четвер – з 09:00 до 18:00,
  • у п'ятницю – з 09:00 до 16:45.

На гарячу лінію можуть звертатися і батьки військовослужбовців, особливо строковиків. Вони можуть повідомити про порушення прав своїх дітей або отримати інформацію про їхню службу.

Головне про трагедію на "Південмаші"

Це може вас зацікавити – що відомо про Артема Рябчука: відео

Повний текст публікації МВС у телеграмі:

Кожен гвардієць, права якого порушили, може розраховувати на підтримку вищого керівництва МВС.
Денис Монастирський закликав нацгвардійців у разі порушення їхніх прав звертатися на гарячу лінію МВС за номером 15-36: з понеділка по четвер – з 09:00 до 18:00, у п'ятницю – з 09:00 до 16:45.
"Жоден випадок грубих позастатутних відносин не повинен залишатися без правової оцінки й відповідного покарання винних. Керівництво МВС реагує на них жорстко в межах законів та статуту. Але, підкреслюю, це двосторонній рух. Військовослужбовці мають звертатися й інформувати нас, а ми відповідно приймати дисциплінарні та інші рішення у межах законів і своїх повноважень", – наголосив Денис Монастирський.
Також, додав міністр, на гарячу лінію можуть звертатися і батьки військовослужбовців, особливо строковиків, якщо мають інформацію про ті чи інші порушення прав їхніх дітей або потребують підтримки чи роз'яснення щодо питань їх служби.