Цей бліндаж встановили десь на передньому краї, недалеко від Донецького аеропорту (точніше не скажемо, даруйте – хлопці просили не озвучувати позицій). І навіть у такому місці бійці створили собі оазу комфорту. "Нарікань немає, одні плюси! Дуже комфортно у такому бліндажі. Краще за трьошку в центрі Києва, тільки магазину поряд немає та сусіди гучні)))", – жартує боєць, який вже майже рік живе у таких апартаментах.
Читайте також: Морпіхи показали, як тренуються з "іграшкою" від People’s Project
Ззовні бліндаж здається досить невеликим, але всередині може не просто розміститися, а жити з комфортом – до десяти людей. Якщо ж потрібно перечекати обстріл, місткість бліндажу суттєво зростає. Ми чули від бійців історію, як у такий бліндаж по тривозі одночасно влетіло із тридцятеро людей!
Зліва – бліндаж, зібраний у Києві для демонстрації. Справа – внутрішнє облаштування такого ж бліндажу на бойових позиціях поблизу ДАП
А як щодо безпеки, запитаєте ви? Звичайно ж, сам по собі бліндаж не втримає прицільний обстріл великими калібрами. Тому ми обов'язково інструктуємо щодо необхідності додатково украплення згори. Ось і хлопці під ДАПом зробили все, як годиться:
У нас на ньому + 2 накати, земля та мішки з піском. Дві 120 міни потрапили прям по бліндажу, витримав з легкістю.
Більше інформації про бліндажі, а також відео випробувань на полігоні, ви можете знайти на сторінці проекту "Польові бліндажі". Там кожен, хто бажає допомогти забезпечити сучасними мобільними бліндажами якомога більшу кількість бійців, може пожертвувати будь-яку суму. Друзі, варто нагадати: ми збираємо кошти лише на матеріали для виготовлення бліндажів. Всю роботу команда інженерів виконує на волонтерських засадах, тобто абсолютно безкоштовно.
Читайте також: Відтепер тільки в ціль: снайпери отримали унікальне спорядження від People’s Project