Правоохоронцям щодо цього зателефонували приблизно о 22 годині. Вони одразу виїхали на вулицю Січеславську, де трапилась сутичка.

Нещодавно У Луцьку мати порізала себе та маленьку дитину: дівчинку перевели з реанімації

Що він зробив із родичами

По приїзду патрульні виявили закривавлене тіло 30-річного чоловіка. Також там були 2 поранених жінки, в одної з яких у тілі залишився встромленим ніж.

Туди одразу викликали швидку та потерпілих госпіталізували. Після цього поліцейські почали розшукувати сина однієї із них – 21-річного підозрюваного.

Місце злочину та затриманий юнак / Фото Патрульної поліції та "Свои. Кривой Рог"

Яка була причина конфлікту

"Свои.Кривой Рог" повідомляє, що цей юнак перебуває на обліку психоневрологічного диспансеру. Свою матір він нібито вдарив ножем у спину, тітку – в нирку, а вбив власного вітчима.

За попередньою інформацією, конфлікт виник через “неправильно” нарізану ковбасу. За цим спостерігали 2 маленьких дітей. Під час медичного огляду у всіх присутніх у квартирі виявили алкогольне отруєння.

Потерпілу несуть у карету швидкої допомоги: дивіться відео

Може не потрапити до в'язниці

Коли патрульні затримали хлопця, його направили до відділку. Це зробили для проведення допиту слідчими Покровського району міста. Слід зазначити, що покарання за умисне вбивство – до 15 років ув'язнення.

Проте, якщо експертиза виявить у нього психічні розлади, такого покарання вдасться уникнути. В такому разі зловмисника направлять на примусове лікування в спецзаклад.