У Подільську зафіксували 88 випадків коронавірусу, майже половина інфікованих – медпрацівники. У місті посилено контроль над дотриманням карантину, повідомив у фейсбуці голова Одеської ОДА Максим Куций.

До теми В Одесі спалах коронавірусу в будинку престарілих: що відомо

Раніше вжили недостатньо заходів для непоширення хвороби, зазначив Куций. Тому ситуацію у Подільську контролюватимуть експерти медицини катастроф та представники силових органів.

Представники Національної поліції, Національної гвардії, ДСНС та інших служб посилять контроль за дотриманням карантину в районі. Кожен випадок бездіяльності буде розглядатися згідно з українським законодавством, а причетні — притягуватися до відповідальності,
– написав Куций.

Зазначимо, що станом на 26 квітня найбільший спалах в області зафіксований саме у Подільську – 88 випадків. У той час, як загалом на Одещині – 220 випадків, 3 з них – летальні.

Саме у Подільську 19 квітня помер 60-річний лікар сімейної медицини. Надійшли результати аналізів його колег, з яким він контактував в останній дні життя. Як повідомив голова Одеської ОДА, 32 медпрацівники отримали позитивні результати на COVID-19.

Загалом в Україні лабораторно підтвердили 8 617 випадків коронавірусу, 209 осіб померли, 840 одужали.

Де розташований Подільськ