Військовослужбовець країни-агресорки під час розмови з дружиною дав зрозуміти, що йому подобаються смерті українських захисників та навіть росіян. Він із хворим задоволенням описував співрозмовниці людські страждання.

Читайте також Змушували копати собі могилу, – 57-річна українка описала в Конгресі США звірства росіян

Росіяни люблять страждання товаришів

Дружина запитала окупанта, чи розривало людей на його очах. Російський військовослужбовець заявив, що одного разу дрон скинув ВОГ, який розірвався біля іншого загарбника. Той втратив геніталії та просив інших військових застрелити його, щоб полегшити свої муки. Однак росіяни не стали витрачати патрони й просто дивилися, як він стікає кров'ю. Розповідаючи це все дружині, співрозмовник цинічно констатув, що в того чоловіка шансів вижити не було. Також він заявив, що бачив, як розривало інших солдатів окупаційної армії.

Окупанти люблять вбивати українців

Цей загарбник також розповів дружині, що відчуває "кайф", коли українські захисники падають від його куль. Жінка, яку вочевидь все влаштовує, лише перепитала у нього, чи дійсно це "кайф".

Росіянин під час розмови з дружиною пишається тим, що в нього немає "цього цуценячого почуття", коли він вбиває людей. Він зізнається, що після завершення російсько-української війни "продовжить цю професію".

До смерті тягне! Знову "трьохсотого" несуть,
– додає окупант.

Обережно, цей запис містить у собі ненормативну лексику російською!

Перехоплення розмови окупанта: відео ГУР МО

Інші перехоплені розмови окупантів

  • Один із загарбників зізнався, що росіяни страчують українських полонених після допитів. Ба більше, він заявив, що особисто перерізав горло військовополоненим. Особу цього садиста вже встановлено. СБУ працює над тим, що він поніс покарання.
  • Інший загарбник у перехопленій розмові жалівся на величезні втрати серед окупантів та мріяв про мобілізацію 600 000 росіян. Також він зізнався у вбивстві своїх побратимів з кулемета після вживання наркотиків.