Стрілянина почалась в останні хвилини матчу не на самому стадіоні, а на західній рампі при виході. Матч з американського футболу відбувався між старшими школами Вігора і Вільямсона.

Постраждалий від стрілянини у при смерті

Під час стрілянини люди почали тікати у пошуках укриття. Правоохоронці виявили 4 гільзи, а пострілів, на думку поліціянтів, було всього 7. На місце події одразу прибула велика кількість аварійних служб.

Начальник поліції міста Мобіл Пол Прайн повідомив, що у результаті стрілянини поранені 4 людини – 3 чоловіки й 1 жінка. Один із постраждалих отримав смертельні травми. Його в критичному стані доставили в лікарню. Двоє з жертв були неповнолітніми.

Стадіон після стрільби: дивіться відео Apple Daily

Прайн зазначив, що мотиви стрільби ще невідомі. Поліція нікого не арештувала.

Двоє можливих підозрюваних утекли з місця події на автомобілі. За попередньою інформацією, стріляв із них лише хтось один. Утікачів уже оголосили в розшук.

Схожі випадки: коротко

  • У Техасі невідомий відкрив стрілянину просто у середній школі під час навчання дітей. Правоохоронці затримали юнака, якого підозрюють у здійсненні злочину.
  • У львівському парку імені Франка 3 чоловіків здійснили постріли. Напідпитку один із них дістав пістолет і просто почав випускати кулі у повітря.
  • У селищі Софіївська Борщагівка невідомий чоловік серед дня стріляв із пістолета по авто. У салоні сиділа родина з маленькою донькою.