За словами радника МВС Антона Геращенка, працівники карного розшуку міста отримали оперативну інформацію про пограбування, яке планувала здійснити небезпечна банда грабіжників. Правоохоронці зробили засідку на злочинців. У село виїхали спецпризначенці КОРД, а також в одному з будинків розмістилися поліцейські розвідники, які мали слідкувати за ситуацією та дати сигнал на затримання грабіжників.
При цьому в одному з будинків спрацювала сигналізація, і на виклик виїхали працівники ДСО. Вони прийняли поліцейських розвідників за злочинців, і вирішили затримати. В ситуацію втрутилися спецпризначенці з КОРД. У результаті трапилася стрілянина, яка забрала життя п’яти людей.
У Нацполіції уточнили, що чотирьох загиблих розстріляли у маркованій машині Управління поліції охорони.
МВС опублікувало імена та фото загиблих. Серед них: начальник відділу управління КОРД ГУ Нацполіції в м. Києві майор поліції Віталій Валецький, оперуповноважений управління оперативної служби ГУ Нацполіції в м. Києві старший лейтенант поліції Юліан Рудько, оперуповноважений управління оперативної служби ГУ Нацполіції в м. Києві лейтенант поліції Олександр Маніца, молодший інспектор Броварського міжрайонного відділу Управління поліції охорони старший сержант поліції Євген Куртєв, молодший інспектор Броварського міжрайонного відділу Управління поліції охорони старший сержант поліції Сергій Орлов.
Геращенко вважає, що причиною трагедії стало співпадіння. При цьому нардеп Сергій Лещенко виcловив припущення, що версія Геращенка є неправдивою. Він зазначив, що трагічна історія з смертю поліцейських схожа на внутрішньовидовий конфлікт, а не випадкове вбивство.
А от на думку очільника Закарпатської області Геннадія Москаля причиною трагедії стало розбалансування служб у ході "реформи поліції". Він вважає, що в поліції не створили штаб, який мав би відслідковувати хід проведення операції.
За словами прес-секретаря Нацполіції Київської області Миколи Жуковича, ДСО могла не знати про спецоперацію колег.
Є різні операції і різних керівників можуть попереджати або не попереджати. Попереджати теж можуть різним способом. Чим більше попереджають, тим більше шансів, що ця операція може бути зірвана,
– сказав він.
Генеральна прокуратура загибель правоохоронців кваліфікувала за статтею "вбивство". Справу на особистий контроль взяв генпрокурор, а МВС призначило власне службове розслідування.