Таку думку в коментарі "Апострофу" висловив політолог Петро Олещук.

Зазначимо, що 4 квітня Луценко схвалив рішення про зміну групи прокурорів у справі Бубенчика, яку очолила заступник глави ГПУ Анжела Стрижевська.

5 квітня Стрижевська відкликала клопотання про тримання Бубенчика під вартою через непереконливі докази.

"Луценко на посаді генпрокурора продовжує залишатися великою мірою політиком і працює у звичній для нього манері інформаційних приводів. Раніше він використовував тему резонансних справ, якими займається ГПУ, зокрема процесу над Януковичем. Однак у них необхідно було показувати результат, домогтися якого часто складно", – розповів Олещук.

Читайте також: Справа Бубенчика: ГПУ висунула нові звинувачення активісту

Тепер же з'являється геніальна схема з Бубенчиком. Її геніальність у тому, що спочатку "погані" діячі в ГПУ порушують справу, а потім втручається Луценко і всі сумнівні рішення змінює. В очах громадськості він герой, оскільки зупинив реванш старої системи, припинив переслідування активіста Майдану. При цьому об'єктивно він нічого не зробив, крім генерації інформаційного приводу,
– пояснив політолог.

Нагадаємо, активіста Майдану Івана Бубенчика затримали 3 квітня на Львівщині. Того ж дня працівники ГПУ оголосили Бубенчику про підозру у вбивстві двох "беркутівців" під час Революції Гідності.

Хто такий Іван Бубенчик? Він був активістом 9-ї сотні Самооборони Майдану, з якої пізніше вийшов. Бубенчик також воював на Донбасі у складі батальйону "Дніпро" МВС України. У фільмі "Злам" Бубенчик заявив, що під час подій Майдану 20 лютого 2014 року стріляв у силовиків з консерваторії. За словами активіста, таким чином він сподівався змусити підрозділи "Беркуту" та Внутрішніх військ відступити з площі. Після виходу фільму ГПУ допитала Бубенчика як свідка, а також провела обшук у його помешканні.