Опанувати прийоми самозахисту можуть усі охочі – від студенток до пенсіонерок. Вік, кажуть копи, не має значення, головне бажання навчитися.
Пані Ніна Бочарова – 60-річна луцька бібліотекарка є найстаршою учасницею занять. Жінка прийшла, бо певна – часи нині тривожні. Та й сама не раз бачила, як ображають жінок.
Після першого заняття я відчула, що мені тут цікаво. Але життєво цікаво, адже є моменти, що не скільки я буду вириватися, як, можливо, моя допомога буде потрібна іншій людині,
– переконана Ніна Бочарова.
Аби жінки змогли запам'ятати прийом, техніку самозахисту кожній показують персонально. Поліцейські демонструють прості та водночас ефективні вправи. До прикладу, як звільнити від зловмисника руку та нейтралізувати нападника.
І хоч не кожний прийом дається із першого разу, все ж копи заспокоюють, мовляв, потрібно спробувати кілька разів. Головне тут навчитись вчасно реагувати під час екстремальної ситуації.
Поліція не завжди може бути на місці події. І перші хвилини було б добре, щоби жінка, яка стала жертвою нападу, змогла протриматися і захистити себе до приїзду поліції. Саме з тою метою і проводяться ці заняття,
– розповів інспектор патрульної поліції Олександр Мартинюк
Такі вуличні заняття триватимуть у Луцьку допоки дозволятиме погода. А коли похолодає, і якщо будуть охочі навчатись, то їх запросять вже до спортивного залу.
Читайте також: Шкільні офіцери: чого франківські копи навчають дітей