Зауважимо, що вдалось перехопити 2,4 тонни кокаїну на борту судна біля узбережжя Південної Америки. Корабель з наркотиком якраз вирушив до Австралії.

Дивіться також ПВК "Редан": чому підлітки влаштовують масові бійки, як їх зупинити і до чого тут Росія

Арешт ймовірних наркоторговців

Фактично правоохоронним органам США та Австралії вдалось виявити міжнародну мережу наркоторговців – 12 підозрюваних було заарештовано. Наразі триває слідство у цій справі.

Кокаїн, пов'язаний з мексиканським наркокартелем, вартував би на чорному ринку близько 1 мільярда австралійських доларів (677 мільйонів доларів США). Це дорівнює половині від загальної кількості наркотику, що щорічного споживають в Австралії,
– йдеться в повідомленні видання SCMP.

Окрім того, там зазначено, що операція, яку провели силовики, тривала ще від листопада 2022 року. Правоохоронцям, аби закінчити успішно цю справу та заарештувати причетних, довелось замінити партію кокаїну підробним (несправжнім) наркотиком та дозволити їй доплисти до пункту призначення.

Поліція США та Австралія викрила рекордну партію кокаїну: дивіться сюжет BBC

Читайте також Спіймали лідерів та учасників "картелю", який збував наркотики майже у всіх регіонах України

Наркоторговців ловлять також в Україні

Слід сказати, що нелегальне виробництво та розповсюдження наркотичних речовин є проблемою не тільки певних держав, а – усього світу. До речі, України також.

  • Не так давно у Кременчуці на Полтавщині поліція затримала трьох наркоділків. Вони налагодили незаконну схему збуту закладок зі забороненими речовинами в обласному центрі та заробляли на цьому чималі гроші.
  • Окрім того, існують банди та формування, які зумисне накачують інших людей наркотичними препаратами для того, аби їх потім обкрадати.
  • Власне, на Хмельниччині суд виніс вирок зловмисникам, що займались такими справами. Понад 10 років вони проведуть у в'язниці.