Про це у програмі "Між іншим" з Дмитром Гнапом та Денисом Казанським на 24 каналі заявив ексначальник управління кримінальної розвідки МВС України Валерій Кур. Він зауважив, що цей наркотик уповільнює, тому людина одразу відчула б, що його вводять.

До теми Сварка зі Скороход, їзда Києвом і помічник Джамбулатов: усе, що відомо про смерть Полякова

Як припустив Кур, у ситуації з Поляковим усе робилося свідомо. Зважаючи на це, ймовірність того, що хтось вводив метадон таємно від нього чи без його дозволу, дуже мала.

Він, скоріш за все, вживав метадон сам. Що таке метадон вже всі знають, але зразу скажу, що деякі експерти висувають припущення, що це хтось таблетку йому дав. Таблетки сьогодні дають тільки як замісну терапію центри, які залишилися з часів Віктора Ющенка,
– розповів він.

Кур заявив, що, можливо, це була певна програма лікування нардепа від сильної героїнової залежності. Такий наркотик видають в таблетках легально.

Однак зараз лікарі дають його під наглядом під язик, щоб людина проковтнула.

Дізнайтеся більше Не дуже схоже на його поведінку, – Разумков про обставини смерті Полякова

За словами Кура, по-перше, варто перевірити, чи не перебував Поляков у якомусь центрі й чи не проводили йому такі комбінації як замісну терапію, а по-друге, чи не вирішив він самостійно "зіскочити" з сильнішого препарату.

"Щоб йому ввели якимось способом у їжу – важко, це треба вводити ін'єкцію", – заявив ексначальник управління кримінальної розвідки МВС.

Втім, на думку Кура, правоохоронцям варто розглядати версію як насильницької, так і випадкової смерті.

Програма "Між іншим" на 24 каналі: дивіться відео


Смерть Полякова: що відомо

  • Нардепа Антона Полякова знайшли мертвим у таксі вночі 8 жовтня. Політика намагались реанімувати лікарі, проте врятувати його не вдалось.
  • Перед смертю він випивав і останні години провів у компанії знайомого – помічника нардепки Анни Скороход Руслана Джамбулатова.
  • Результати розтину свідчать про те, що смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.
  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомила, що усі цінні речі й документи Полякова були на місці.
  • Поліція висунула кілька версій щодо смерті політика: хронічне захворювання, яке могло призвести до смерті; отруєння невідомою речовиною самостійно; отруєння невідомою особою.
  • У МВС підтвердили інформацію, яку раніше повідомила Галина Янченко, про те, що у крові загиблого виявили ще й метадон.
  • З політиком попрощалися 11 жовтня у рідному Чернігові.