Таку заяву він зробив у коментар "РБК-Україна".

Читайте також: Сенцов припинив голодування: у колонії в Лабитнангі нічого про це не знають

"Я би закликав не довіряти російським ЗМІ, критично до цього ставитися. Ми це зараз перевіряємо. Саме у цю мить я не маю такої інформації", – зауважив постпред президента.

Також Бабін зазначив, що зараз перевіряється інформація, що нібито для Сенцова розробили спеціальну дієту для виведення його з голодування та він вже приймає їжу.

Нагадаємо, уранці 5 жовтня російська влада повідомила про те, що український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, припинив голодування. Мовляв, російські медики вмовили політв'язня та "підказали йому, що життя є важливішим". Згодом голова Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов заявив, що Сенцов підписав заяву про припинення голодування в присутності своїх адвокатів.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.