Про це Дональд Трамп розповів 28 травня під час брифінгу в Білому домі, пише 24 канал. Ситуація, власне, виникла після того, як Twitter вперше в історії позначив серію постів президента США як такі, що "вводять в оману".
З чого все почалося Twitter "не витримав": пост Трампа про вибори промаркували як фейк
Трамп більше не вважає соцмережі нейтральними
У зверненні до журналістів Трамп наголосив, що "підписав виконавчий указ про захист свободи слова, прав громадян США". А зробив це тому, бо тепер соцмережі все частіше "ловлять" на цензурі і політичних діях.
Соціальні мережі, як-от Twitter, мали безпрецедентний захист від відповідальності. Ми брали за основу теорію, що вони є нейтральними платформами,
– сказав Трамп.
Тепер же соцмережі, які демонструватимуть свою "ненейтральність", захист від відповідальності втратять. А гроші американських платників податків "не будуть осідати на рахунках соціальних мереж, які пригнічують свободу слова".
Важливо! Тексту указу Трампа наразі не публікували. Ймовірно, саме тому досі немає реакції від представників соцмереж.
Але Трамп все ще "любить" Twitter
Дональд Трамп, попри невдоволення роботою Twitter, вже заявив, що свого акаунту видаляти не буде: мовляв, той потрібен для спілкування з народом.
Якби у нас насправді були об'єктивні ЗМІ, я б зробив це вмить (мовилося про видалення сторінки у Twitter – 24 канал),
– сказав президент США.
Twitter, зауважимо, Трамп тепер вважає "якимсь редактором", який "просуває свою точку зору". Хоча і до Google, Facebook і так далі у політика такі ж претензії.