Відповідний допис з’явився у Twitter видання.

"У той час, як світ відзначає сторіччя жовтневої революції, Росія знову перебуває під владою царя", – зазначається у повідомленні.

Читайте також: Шкода Путіна, – одіозний Шнуров видав саркастичний вірш про президента РФ

Крім того, ресурс опублікував фото нової обкладинки, на якій написано, що "цар народився через 100 років після революції".

Як йдеться у редакційній статті The Economist про російського президента, що Путін здобув "титул царя", вивівши країну "з того, що багато росіян вважають хаосом 1990-х років".

На переконання журналістів ресурсу, у зв’язку із наближення столітньої річниці стає зрозуміло, що "Путін поділяє слабкості царів", будучи не єдиним автократом у світі, передає "Дождь".

За їхніми словами, ці слабкості є пов’язаними з побудованою на тендітній базі "демократії, якою маніпулюють і в якій переможець отримує все".

Як і цар, Путін долає піраміду патронажу. Оскільки в 2001 році він виступив проти олігархів, взявши під свій контроль спочатку ЗМІ, а потім нафтових і газових гігантів, весь доступ до влади і грошей проходив через нього. У ці дні бояри служать в його задоволення, так само, як і ті, хто є нижчим за рангом, служать в їхнє задоволення, і так далі на всьому шляху вниз. Він перетворює свою владу на законний процес, але всім відомо, що прокурори і суди підкоряються йому. Він має рейтинг схвалення у понад 80%, частково через те, що він переконав росіян, що "немає Путіна – немає Росії,
– підкреслюється у матеріалі The Economist.