На моторошне відео відреагував радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.

Важливо Саджають у підвал і вмикають російську музику: як на Херсонщині "перевиховують" українців

Реакції Офісу Президента та конгресмена США

Подоляк розповів, що російські пропагандисти із захопленням показали, як група їхніх катів покалічила українських полонених.

Світ має усвідомити: росія – країна канібалів, які насолоджуються тортурами та вбивствами. Але туман війни не допоможе уникнути покарання катам. Ми ідентифікуємо та доберемося до кожного з вас,
– наголосив Подоляк.

Віддайте Україні все, що їй потрібно

На нелюдські дії з боку окупантів до нашого захисника відреагував і старший радник конгресу США Пол Массаро.

"Кастрація, вбивство, зґвалтування, вбивство дітей, зрівняння міст. Безмежне зло. ATACMS для України. І сучасні бойові танки. Віддайте їм все. Все, що їм потрібно, щоб покласти край цьому злочину проти людства", – закликав американський конгресмен.

Він підкреслив, що російське зло закінчиться тільки перемогою України.

Ката розшукують

Відео, яким вихвалялися російські пропагандисти, шокує своєю жорстокістю. Важко повірити, що на такі дії здатна людина. У мережі показали фото росіянина, який катував українського полоненого. Всіх, хто володіє бодай якоюсь інформацією про нього, закликають поділитися з правоохоронцями.


росіянин, який катував українського полоненого / Колаж 24 каналу

Сенат США закликає Держдеп визнати росію державою-спонсором тероризму

Напередодні Сенат США ухвалив резолюцію, в межах якої закликає Державний департамент визнати росію державою-спонсором тероризму через її криваві дії в Україні, а також Грузії, Сирії та Чечні.

У США вимагають визнати рф країною-терористом: дивіться відео