Про це 24 каналу повідомили джерела в українській розвідці. Самі окупанти поділяють так звану "виховну роботу" на 3 етапи.

До теми Був у полоні 3 місяці: мер Голої Пристані повернувся додому

Людей саджають на три дні у підвал

Спочатку активістів та патріотів саджають на 3 дні у підвал. Там росіяни цинічно знущаються з українців. Своїх бранців вони змушують обов'язково переглядати російське телебачення, слухати російські пісні та вчити "совкові" вірші. При цьому годують викрадених лише раз на день.

Українців окупанти катують

На 4 день в'язня відпускають додому, проте дивляться, чи він "змінив" власні погляди. Якщо ні – тоді повернення знову у підвал, проте цього разу на більший термін. На цьому етапі російські злочинці катують українців, а замість їжі дають лише склянку з цукром.

До людей з найбільшою силою волі та патріотизмом "підключають" фсбшників. Вони чинять тортури над бранцями, не дозволяють спати, перевозять. При цьому рідні не мають жодної інформації про те, де зараз перебуває зниклий.

Читайте також Що робити, якщо окупанти викрали людину: де і як можна заповнити заявку

Викрадення на окупованих територіях: останні новини

  • Досі невідомо, де перебуває мер Херсона Ігор Колихаєв, якого викрали окупанти. Його вивезли у невідомому напрямку російські військові ще 28 червня.
  • Понад 3 місяці пробув у полоні мер Голої Пристані Олександр Бабич. Він опинився на волі в рамках обміну полоненими.
  • У ГУР Міноборони кажуть, що здебільшого бранцями росіян стають рідні та близькі українських військових.
  • Також загарбники беруть в полон місцевих жителів, аби отримати за них викуп.

Дивіться у відео – Росія депортувала 2,5 мільйона українців: