На відкритті книжкового бізнес-клубу видавництво BookChef презентує дві новинки: "Думай поза шаблонами: інноваційна парадигма креативності в бізнесі" (Люк де Брабандер і Алан Айні) та "Нездоланні. Про збільшення кількості технологій, які призводять до звикання, і про бізнес, який тримає на гачку" (Адам Альтер). Книги присвячені новим підходам та ідеям у веденні бізнесу.
Читайте також: 5 найкращих книг 2017 року за версією Білла Гейтса
У книзі "Думай поза шаблонами: інноваційна парадигма креативності в бізнесі" авторів Люка де Брабандера й Алана Айні йдеться про "шаблони" думок і поведінки, на які ми щодня покладаємося. Ця книга – практичний посібник із того, як зламати стереотипи і не думати про обмеження. Книга про те, як створювати можливості, віднаходити нові ринкові ніші, про креативне й інноваційне мислення.
Автори не лише кидають читачам виклик "думай інакше", а й пропонують спосіб досягнення цієї мети за допомогою 5-крокової методики, завдяки якій змінюються погляди й ламаються сформовані стереотипи. Книга навчить виправляти наслідки втрачених можливостей, не нехтувати ними в майбутньому і підкаже, як навіть у безвихідній ситуації залишатися на висоті. Це не просто список для самоконтролю. Це керівництво зі стабільного використання креативного підходу в бізнесі.
У своїй революційній книзі "Нездоланні" про збільшення кількості технологій, які призводять до звикання, і про бізнес, який тримає на гачку Адам Альтер, професор психології і маркетингу з Нью-Йорка, розповідає про сучасний світ поведінкової залежності. У книзі автор розглядає сутність проблем поведінкової залежності, навчає контролювати і раціонально використовувати свій час і фінанси, будувати не тільки віртуальні, але й реальні відносини.
Нині більшість людей зациклена на комунікаціях через соціальні мережі, протягом дня не випускає із рук смартфон або планшет, а їхня відсутність для багатьох стає справжньою трагедією. Сучасні діти проводять так багато часу перед моніторами комп'ютерів й інших ґаджетів, що віртуальний світ для них стає набагато важливішим за спілкування в реальному просторі.
Чи варто боротись із залежністю від технологій? Чи перспективна така боротьба з погляду поведінкової психології і як протидіяти залежності? Саме про це і йдеться у книзі.
Читайте також: Топ-5 книжок, які варто прочитати у різдвяні вихідні