Рішення суду обурило багатьох користувачів мережі, адже для заняття сексом потрібно щонайменше 2 людини. З нею був хлопець, який буквально "випарувався" під час оголошення вироку.

Дивіться також Вона стала неконтрольованою, – мама "Чорної Мамби" про скандал з донькою і фанами Лєпса у Львові

У суді пояснили, чому не покарали хлопця

У Франківському районному суді Львова пояснили, що ще не притягнули хлопця до відповідальності за секс у громадському місці, тому що він не прийшов на судове засідання.

На запит журналістів у суді повідомили, що у них є матеріали справи про притягнення до відповідальності хлопця за статтею про дрібне хуліганство. Станом на 10 травня рішення у справі немає, тому що хлопець не прийшов на судове засідання.

Наступне засідання заплановане на 19 травня.

Що передувало

  • Ввечері 25 лютого хлопець та дівчина зайнялися сексом на зупинці громадського транспорту. Франківський райсуд Львова у квітні розглянув справу, проте покарання отримала лише дівчина.
  • В матеріалах справи вказано, що "громадянка на зупинці громадського транспорту вчинила дії розпусного характеру" й вступила у статеві зносини з громадянином.
  • Львів'янка визнала свою провину. Суд також визнав її винною у дрібному хуліганстві та дав дівчині усне зауваження. Проте в ухвалі суду не мовилось про притягнення до відповідальності хлопця, що неабияк обурило небайдужих українців. Також ЗМІ повідомляли, що на засідання хлопця буцімто не кликали.