Про це представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір написав у своєму Twitter.

Читайте також: "Інтер" і його "Дєнь побєди": карати чи ні – аргументи експертів

За його словами, український уряд зобов'язаний гарантувати безпеку для роботи представників ЗМІ.

"Я засуджую спробу підпалу на телеканалі "Інтер" у Києві. Збиткам і травмам запобігли швидкі дії поліції. Насильство є завжди неприйнятним. Я закликаю владу України розслідувати напад і гарантувати безпечне середовище для роботи журналістів", – наголосив Дезір.

Нагадаємо, ввечері 9 травня невідомі активісти кинули "коктейль Молотова" в будівлю, де розташовується адміністрація телеканалу "Інтер".

Чим оскандалився "Інтер"? 9 травня в ефірі телеканалу "Інтер" під час концерту до Дня Перемоги показали фрагмент, у якому ведучий Андрій Доманський говорив про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців". Напередодні ефіру відео цього епізоду зчинив чималий резонанс у соцмережах.

Вранці 9 травня під стінами головного офісу "Інтера" на вулиці Дмитрівській у Києві активісти влаштували пікет у зв’язку зі скандальним роликом і вимагали позбавити канал ліцензії. Після того, як епізод таки показали в ефірі без змін, представники націоналістичних організацій пообіцяли пікетувати не лише офіс телеканалу, але й помешкання його власників.